Bachovy esence - lahvička na míru

Individuální konzultace + namíchání lahvičky Bachových esencí, které Vám pomohou znovu nastolit emoční rovnováhu, zlepšit akutní emoční stav, přenést se přes těžkou životní změnu a situaci, nebo zkrátka správně naladit, aby všechno plynulo lépe a harmoničtěji.

 

Objednáno
Kód: 44
350 Kč
Kategorie: Bachovy esence
Hmotnost: 5 kg

Bachovy esence:

Dr. Bach svým dlouholetým zkoumáním určil 38 květových esencí z divoce rostoucích květů, keřů a stromů. Tyto esence jsou čistě přírodní (míchané s malým množstvím Brandy kvůli konzervaci), nejsou toxické ani návykové, nelze se jimi předávkovat a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Působí na emoční úrovni a vibrace každé esence rezonuje s našimi určitými emocemi. Esence nepotírají negativní stavy, ale naopak posilují jejich pozitivní protipól, takže nás vlastně láskyplně podporují v našem samoléčebném a samo-uzdravujícím procesu.

Z mé zkušenosti esence zaberou u naléhavých stavů už během několika hodin (u dětí téměř okamžitě).

 Bachovy esence nenahrazují léky ani antidepresiva, vše je vždy potřeba konzultovat s lékařem.

Balení obsahuje:

  • lahvička - 60 ml
  • dávkování - 4x4 kapičky denně
  • jednotlivé konzultace by měly probíhat s měsíčním odstupem (což je zhruba doba spotřebování namíchané lahvičky), ale samozřejmě je to individuální

Pro domluvení termínu konzultace mi volejte na číslo 777 750 988/ pište na e-mail: zuzasg@seznam.cz. Pokud telefonní hovor nemohu vzít, pošlete mi sms zprávu s Vaším jménem, ozvu se vám zpátky hned, jak to půjde :)