O mně

Jmenuji se Zuzana Šnajdrová, jsem maminka dvou dětí a snažím se najít určitou životní krásu a harmonii.

 

Měla jsem to štěstí žít skoro 7 let v Peru, konkrétně v městě Cusco, kde jsem poznala manžela a nechala své srdce. Tamní živoucí atmosféra, dech beroucí barvy a scenérie, neustálá překvapení a magické momenty mě doslova okouzlily.

 

Uvědomila jsem si, že chci žít přirozeněji a lépe, stala se vegetariánkou a začala cvičit jógu. Udělala jsem si kurz aromaterapie, Bachových esencí, Reiki, masáže, absolvovala semináře o práci s kameny, přírodní medicíny a nespočet přednášek v tématech životního rozvoje. Teď už druhým rokem studuji astrologii a interpretaci natálního schématu, které je pro mě tím nejkomplexnějším vhledem do lidské duše, do našich skrytých tendencí a pohnutek.

Absolvovala jsem například:

  • 2 úrovně Bachových esencí pod vedením lektora Thierry Polese (mezinárodní certifikovaný lektor Bachova centra v Anglii); Lima
  • kurz Bachovy esence z psychologického hlediska pod vedením PaedDr. et. Mgr. Marie Kotabové (Praha)
  • master de Aromaterapie pod vedením MBA Bach Ing. Pamely Ruiz (Grupo Esencia y Aromas; Lima)
  • Základní kurz aromaterapie (odborný aromaterapeut Martina Hanzlíková; Praha)
  • Kurz Aromapsychologie (aromaterapeutka Tereza Machová)
  • 3 zasvěcení Reiki (do úrovně 3A; Priya Nath Camargo Munoz; Cusco)
  • zasvěcení do energií Munay-Ki (Pisaq)
  • 2 úrovně Feng Shui (Ing. arch. Ota Chochola; Česká škola Feng Shui)

 

Protože mě velmi baví syntéza a pořád mám nutkání dát věcem určitou hloubku, rozhodla jsem se propojit různé techniky tak, aby se vzájemně doplňovaly: krásu šperku pozdvihnout vibrací přírodních kamenů a umožnit výrobu osobního šperku či talismanu podle kamenů, které s vámi nejlépe rezonují. Skloubit esenciální oleje, Bachovy esence a kameny do aroma sprejů jak na harmonizaci prostoru, tak pro harmonizaci vás samých, na základě korespondence s vaším astrologickým znamením pro celkové a co nejpřesnější posílení a očištění vás samých. 

Přeji Vám, ať pro sebe naleznete něco krásného. Něco, co Vás osloví, posílí a podpoří přesně tam, kde to potřebujete

Vaše Zuzka 

 

_MGL0493