Osobní balíček

Balíček obsahující lahvičku Bachových esencí, Aroma sprej, Inhalační tyčinku a osobní mandalu do peněženky. 

Skladem
Kód: 212
750 Kč
Kategorie: Osobní balíček

Napiště mi, prosím, své datum, místo a čas narození. Pokud neznáte čas narození, napište mi alespoň datum a místo. Konzultace k Bachovým esencím probíhá elektronicky na adrese: zuzasg

 

Balíček obsahuje:

1.Lahvičku s Bachovými esencemi pro vnitřní užití:

Dr. Bach svým dlouholetým zkoumáním určil 38 květových esencí z divoce rostoucích květů, keřů a stromů. Tyto esence jsou čistě přírodní (míchané s malým množstvím Brandy kvůli konzervaci), nejsou toxické ani návykové, nelze se jimi předávkovat a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Působí na emoční úrovni a vibrace každé esence rezonuje s našimi určitými emocemi. Esence nepotírají negativní stavy, ale naopak posilují jejich pozitivní protipól, takže nás vlastně láskyplně podporují v našem samoléčebném a samo-uzdravujícím procesu.

Lahvička obsahuje 60ml kojenecké vody a 7 namíchaných esencí podle Vaší aktuální potřeby. Užívání je 4x4 kapky denně.

 

 2.Aroma sprej: 

Vám pomohou perfektně zharmonizovat prostředí, ve kterém žijete. Můžete je používat speciálně pro jednu místnost, nebo pro celý byt/dům. 

Směs obsahuje:

  • Kojeneckou vodu
  • Alkohol
  • Směs esenciálních olejů
  • 7 Bachových esencí
  • Minerály

Můžete si vybrat mezi předem namíchanou směsí, nebo směsí na míru vyrobenou právě pro vás: podle vašeho astrologického znamení a nejlépe i Ascendentu. Zašlete mi datum Vašeho narození, a pro zjištění Ascendentu i co nejpřesnější čas a místo narození. Namíchaná směs vám bude šitá na míru a bude moci vás co nejpřesněji podpořit tam, kde potřebujete.

Bude se lišit jak směs esenciálních olejů, tak směs Bachových esencí a minerálů. Synergie bude pracovat přesně podle Vašich individuálních potřeb a podpoří Vaši psychickou a emoční rovnováhu. 

Minerály jsou čištěné 24hod ve vodě s mořskou solí a nabíjené na slunci, čímž chci dosáhnout maximální čistoty a účinnosti synergie.

Pozn.: Ascendent určuje znamení zvěrokruhu, které v momentu Vašeho narození vycházelo na obzor. Astrologické znamení určuje Vaši individualitu, zatímco Ascendent vaši osobnost a to, jak se projevujete navenek.