Neohodnoceno

Energetické čištění s krystaly

Energetická lázeň s krystaly

Můžeme doručit do:
12.7.2022
Skladem
Kód: 1048
750 Kč
Kategorie: Konzultace

Krystaly dokáží výborně přijímat kvantovou energii, kterou v sobě ukládají. Zároveň ji umí soustředit do určitého místa a vysílat, proto jsou hojně používané ve vědě i technice. Krystaly podporují psychickou a fyzickou rovnováhu. Dopomáhají tělu k vlastní regeneraci, mají přesnou a čistou vibraci.

Pracují s jemnými energiemi v našem elektromagnetickém poli, které čistí a harmonizují, pomáhají nám rozvíjet naše dobré vlastnosti. Rozpouští psychické a emoční bloky, zklidňují nás a podporují. Dokáží toho ještě mnohem víc.

Jak energetická lázeň s krystaly probíhá?

Sezení probíhá na dálku nebo offline v Turnově v našem krámu na adrese: Hluboká 141.

1) Nejprve si zavoláme a vyptám se vám na to, co vás trápí, jaký je záměr sezení.

2) Popíšu vám, co budu během sezení dělat a domluvíme si jeho termín.

3) Před samotným sezením vám zavolám, zda jste připravená a můžeme začít.

4) Energetická lázeň trvá přibližně 60 minut.

5) Po sezení vám opět zavolám a povíme si, jak jste se cítila, jaké jsou vaše dojmy a vhledy a jaké ty moje. Vše společně v klidu probereme. Doporučím vám další postup.

 

Reference: 

"Ráda bych zde sdílela své prožitky z terapie s krystaly, kterou mi zprostředkovala Susana Snajdrova. Během terapie jsem cítila krásné vlny energie a celkově uvolnění, které jsem si nedopřála už hodně dlouho. Se Susan jsme mluvily před samotnou terapií i po. Nezmiňovala jsem žádné fyzické obtíže a i přesto mi následně sdělila, že jsem měla problém v bederní oblasti (mimo jiné). Ta bedra zmiňuji ale hlavně proto, že o nich vím a opravdu jsem tuto bolest poslední měsíce pociťovala. Po terapii jsem se cítila tak, že bych mohla být hadí žena. Nepřeháním, takhle uvolněná záda jsem si už ani nedovedla představit. A co je parádní je to, že od našeho sezení uběhlo již několik dní a tento stav stále trvá Za sebe mohu sezení s krystaly určitě doporučit"

Šárka Němcová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení