Energetické čištění s krystaly

Energetická lázeň s krystaly

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1048
1 000 Kč
Kategorie: Konzultace

Krystaly dokáží výborně přijímat kvantovou energii, kterou v sobě ukládají. Zároveň ji umí soustředit do určitého místa a vysílat, proto jsou hojně používané ve vědě i technice. Krystaly podporují psychickou a fyzickou rovnováhu. Dopomáhají tělu k vlastní regeneraci, mají přesnou a čistou vibraci.

Pracují s jemnými energiemi v našem elektromagnetickém poli, které čistí a harmonizují, pomáhají nám rozvíjet naše dobré vlastnosti. Rozpouští psychické a emoční bloky, zklidňují nás a podporují. Dokáží toho ještě mnohem víc.

Jak energetická lázeň s krystaly probíhá?

Sezení probíhá na dálku nebo offline v Turnově v našem krámu na adrese: Hluboká 141.

1) Nejprve si zavoláme a vyptám se vám na to, co vás trápí, jaký je záměr sezení.

2) Popíšu vám, co budu během sezení dělat a domluvíme si jeho termín.

3) Před samotným sezením vám zavolám, zda jste připravená a můžeme začít.

4) Energetická lázeň trvá přibližně 60 minut.

5) Po sezení vám opět zavolám a povíme si, jak jste se cítila, jaké jsou vaše dojmy a vhledy a jaké ty moje. Vše společně v klidu probereme. Doporučím vám další postup.

 

Reference: 

"Ráda bych zde sdílela své prožitky z terapie s krystaly, kterou mi zprostředkovala Susana Snajdrova. Během terapie jsem cítila krásné vlny energie a celkově uvolnění, které jsem si nedopřála už hodně dlouho. Se Susan jsme mluvily před samotnou terapií i po. Nezmiňovala jsem žádné fyzické obtíže a i přesto mi následně sdělila, že jsem měla problém v bederní oblasti (mimo jiné). Ta bedra zmiňuji ale hlavně proto, že o nich vím a opravdu jsem tuto bolest poslední měsíce pociťovala. Po terapii jsem se cítila tak, že bych mohla být hadí žena. Nepřeháním, takhle uvolněná záda jsem si už ani nedovedla představit. A co je parádní je to, že od našeho sezení uběhlo již několik dní a tento stav stále trvá Za sebe mohu sezení s krystaly určitě doporučit"

Šárka Němcová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu