Spřátelené weby

Je velmi důležité se navzájem propojovat a dostávat do povědomí více smysluplných projektů, které pomáhají zemím třetího světa, a které podporují právě ženy k dosažení lepšího sebevědomí. Ráda bych vám doporučila tyto weby:

Cestujeme po Peru Zuzka Bartáková vám jako cestovatelka a dobrodružka pomůže sestavit plán cesty do Peru na míru, provede vás a ještě doveze krásné řemeslné výrobky z Peru, které můžete najít na e-shopu S láskou z Peru.


zuzka-uvodni-3

 

 

Colores Mexico Marie Říhová dováží nádherné ručně tkané šátky z Mexika, najdete tam reboza pro podporu pánevního dna a těhotných, krátší šátky i kabelky.

 

coloresmexico
Koučka stylu Ludmila Dufková vám poradí, jaká barva a jaký tvar šperku vám nejlépe padne, poradí vám i s výběrem brandových barev pro vaši značku.


ludmiladufkova

 

 

Spodní prádlo Caresse BraExpert nabízí dokonalé spodní prádlo, ochranu stehen, noční prádlo a prádlové doplňky. V Caresse věří, že pro každou ženu existuje skvěle padnoucí podprsenka a nezáleží, jako má velikost, figuru či kolik je jí let. Milé braexpertky na prodejně vás perfektně nafittují i naučí, jak spodní prádlo správně nosit. Na prodejnách v Praze a Brně najdete u podprsenky hladké, krajkové, luxusní, kojicí i sportovní s obvody 55 - 110 a košíčky A - P.

 

 stažený soubor (1)