Výklad tarotu

Rádi byste se dozvěděli trochu hlouběji o vašem životě? O vaší síle a potenciálu, a na co si naopak dávat pozor?

Výklad karet vám to umožní.

 

V čem konzultace spočívá?

 

  • Nejdřív se podíváme na vaši linii života: je to pět karet z Velké Arkány, které jsou vašimi životními archetypy a určují charakter určitých životních období, jejich bohatá symbolika nám pomůže odkrýt jaký druh síly v sobě máte, jak se k němu přiblížit a čemu se naopak vyhnout.

          Jako bonus dostanete afinitu jednotlivých karet se znamením zvěrokruhu/krystalem/rostlinou/místem.

 

  • Dále pomocí čtyř karet odkryjeme váš aktuální stav.

 

  • Poslední čtyři karty dají odpověď na vaši jednoduchou otázku s odpovědí ano/ne, kterou je potřeba, abyste už měli dopředu promyšlenou a připravenou.

 

Rozhodně se nejedná o věštění nebo předpovídání budoucnosti, ale o odkrytí hlubších archetypů a aspektů naší psyche. Vede k lepšímu porozumění sebe sama, pochopení určitého období, a toho, co je potřeba v daném období udělat a zrealizovat, jaký vědomý krok provést.

 

Směřuji k tomu odkrýt váš potenciál a podpořit vás ve vašem osobním růstu skrze vaše talenty.

 

K výpočtu vaší linie života je potřeba vaše CELÉ JMÉNO ZA SVOBODNA, tak, jak je zapsané v rodném listu, a vaše datum narození. Napište mi je prosím do POZNÁMKY.

 

Používám Marseillský tarot.

 

Děkuji a těším se na vás!

tarot
1 250 Kč

Evolutivní výklad karet

671
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení