O nás

Killary:

V jazyce Kečua znamená měsíční světlo.

Nabízíme Vám překrásné a originální Fair Trade šperky ručně vyráběné ve městě Cusco v Peru. Luna je odjakživa spojována s krásou, magií, rituály a  ženskostí.

Stříbro - Posvátná geometrie - Polodrahokamy - Zkušené ruce umělců - Posvátné místo s vysokou energií Cusco: to vše dokáže divy!

Výsledkem nejsou jen šperky: jsou to ochranné medailony a amulety. Kousky, které Vás maximálně podpoří a podle tvaru nebo kamenu pomohou s ochrannou, komunikací, zdravím, se vztahy, podpoří sebedůvěru a doplní harmonii.

Každý kousek je neopakovatelným originálem, protože odstín perleti a kamenů se i u stejného modelu mírně liší. Každý šperk má tak svou jedinečnou vibraci a poselství.

 

O autorce:

Jmenuji se Zuzana Šnajdrová, jsem maminka dvou dětí a snažím se najít životní krásu a harmonii.

Prožila jsem skoro 7 let v Peru v městě Cusco. Poznala jsem tam manžela a nechala své srdce. Tamní živoucí atmosféra, dech beroucí scenérie a magické momentydoslova okouzlily.

Uvědomila jsem si, že chci žít lépe. Stala jsem se vegetariánkou a začala cvičit jógu. Absolvovala jsem semináře o práci s kameny, přírodní medicíně, astrologii a nespočet přednášek v tématech životního rozvoje. 

Mým přáním je ukázat Vám kousek z této úžasné země a zároveň nabídnout něco opravdu krásného a kouzelného

 

_MGL0493