Výklad tarotu

Evolutivní výklad karet

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 671
1 250 Kč
Kategorie: Výklad tarotu

Rádi byste se podívali na svůj život z hlubší perspektivy? Odhalili svou sílu a potenciál a zjistili, na co si naopak dávat pozor? Zajímá vás skrytý význam vašich různých životních období? 

Najděte v sobě vnitřní podporu a klid. Konečně vám věci začnou dávat smysl a rozklíčujete důvody vašich životních událostí. Budete se na známé situace dívat novýma očima. Najdete odpovědi na otázky, které vás dlouho trápí.

To vše nám umožní výklad karet.

 
Konzultaci si můžete objednat zde.

Jak konzultace probíhá:

Zavoláme si po Skypu, Messengeru nebo Zoomu na 90 - 120 min.

 

Samotná konzultace má tři části:

 

Linie života:

Na základě vašeho celého jména za svobodna a data narození vypočítám pět karet z Velké Arkány jako pět životních archetypů pro pět životních období.

Každá karta reprezentuje určitou sílu a vibraci, pomocí symboliky a metafor v kartách si je popíšeme. Reprezentují charakter tohoto období a jeden aspekt uvnitř vás.

Linie karet reprezentuje vnitřní alchymistický proces, kterým je potřeba projít k dalšímu životnímu vývoji. Každou kartu je potřeba "zrealizovat" a zároveň si dávat pozor na určitou negativní tendenci, která se v tomto období může objevit.

 

Aktuální stav:

Další částí je výklad čtyř karet, které si vyberete vy. Podíváme se na váš stav a podvědomí, vliv okolí a potenciál pro materializaci projektů.

 

Odpověď na otázku ano/ne:

Nakonec vyberete poslední čtyři karty pro interpretaci a odpověď na jednu otázku ano/ne. Otázku si nejlépe promyslete předem. 

Pokud budete mít další otázku nebo budete potřebovat vyjasnit něco dalšího, můžeme vytáhnout další a doplňující karty.

 

DŮLEŽITÉ!: do poznámky u objednávky mi prosím napište vaše datum narození a vaše CELÉ JMÉNO ZA SVOBODNA. Přesně tak, jak je uvedené ve vašem rodném listu. Pokud ho tak neuvedete, výpočet bude udělaný špatně a linie života nebude mít validitu.

 

Reference:

"Pokud máte pocit, že bloudíte životem a nechápete opakující se lekce, bez váhání oslovte Susan a mrkněte do své linie života Vědět dřív, asi bych si ušetřila pár vrásek nicméně i nádherné potvrzení pocitů a úžas nad tím, jak někdo "čte vaši knihu", aniž by vás znal, je parádní zážitek. (většinou čtu já ostatní, takže pocit "být viděna" byl opravdu zábavný) Susan je navíc ohromně milá, vtipná a ochotná věnovat vám svůj čas a zodpovědět vaše dotazy. Její projev vás náplní jistotou, že svému oboru rozumí. Výhodou služby je, že chcete-li jen poslouchat, můžete. Není třeba odpovídat na otázky, abyste se dozvěděly přesné informace. Dodatek - výklad minulosti sedl jako zadnice na hrnec a já se s důvěrou těším na nastávající období" 

Alena Al Bakr

 

"Ještě teď se chvěju. Díváte se na karty, Susana se pustí do výkladu, který vám vše odkryje. S lehkostí a přehledem se dostane až do morku kostí. A to doslovně, chvílemi to vypadalo, že se důvěrně známe. Vřele doporučuji, skvěle vystižená paralela života a vysvětlení souvislostí. Zároveň rady do budoucna, co podpořit a čemu se vyhnout. Příjemná komunikace, prostě wowww, jízda na horské dráze. Děkuji za setkání."

Štěpánka Knapová

 

"Susanin výklad linie života byl pro mě fascinující. Už se dost dlouhou dobu sama zabývám osobním rozvojem a sebepoznáním. Prošla jsem v minulých letech mnoho různých metod, technik, testů, terapií, konstelací, čtení atd. od různých mentorů a průvodců. Navíc je mi čerstvě 50 let - a tak mám i už dost vlastního prožito. Výklad Susany byl naprosto dechberoucí a velmi jasně zapadal do mých dosavadních poznatků a vlastních životních zkušeností. Susana mi přesně sdělila, které životní období bylo v mém životě nejnáročnější. Vysvětlila srozumitelně a konkrétně archetypální souvislosti. Popsala moje směřování, vlastnosti, schopnosti... Pokud chcete porozumět vašemu životnímu směřování a možnostem, velmi vám její čtení doporučuji!"Šárka Hošková

 

Konzultaci si můžete objednat zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu