Blog

Co to znamená Killary? Kvalitní a jedinečné stříbrné šperky ve Fair-trade duchu. Killary v Kečuánštině znamená měsíční svit. K měsíci patří stříbro, k němu zase ženství, rituály a magie. Šperk by neměl být jen doplňkem. Měl by také chránit, podporovat, být opravdovým amuletem, jako kdysi šperky byly.
Naším cílem je navrátit šperkům tuto jejich původní a starodávnou funkci. Propojit čistotu forem s účinky polodrahokamů a minerálů a vytvořit tak originální kousky, které svou majitelku podpoří přesně tam, kde mají.
 
Všechny šperky vznikají pod rukama dvěma umělcům ve městě Cuscu v Peru. Jsou tak nabité místní silnou vibrací, která je o to čistší, že jsme přátelé a peníze jdou přímo jim.
 
Doufáme, že si u nás vyberete šperk, který Vás už od prvního pohledu potěší a maximálně Vás podpoří.

 

 

Šperky na míru

Krásné léto, 

mám pro Vás krásné novinky. Nový balíček šperků už téměř zmizel ( i když bohužel bez nafocení, trochu rychleji, než jsem čekala :). Domlouvám se tedy a promýšlím várku nových šperků, těšit se můžete třeba na mandalové zobrazení čaker: yantry

Otevírá se tedy i jedinečná příležitost šperku na míru. Nabízím Vás možnost objednat jedinečný šperk/dekoraci do domu podle Vašich individuálních potřeb. Může na příklad pomoct vyřešit určitý aktuální problém, může to být talisman pro štěstí/ ochranný, originální a luxusní dárek pro Vaše blízké. Dále Vám nabízím možnost vybrat speciální šperk vyložený kameny korespondující s Vaším astrologickým znamením a Ascendentem pro Vaši maximální podporu a harmonizaci. 

Jakékoliv otázky nebo přání piště prosím na:

Těším se na Vaše zpětné vazby a doufám, že Vám šperky pomohou znovu najít klid a harmonii.

 

Vaše Zuzana Šnajdrová 

1 položek celkem