Blog

Krásný adventní čas, 

jistě už si lámete hlavu s tím, jak se připravit na Vánoce a jakými dárky Vaše blízké obdarovat. Na eshopu Killary Vám nabízíme originální variantu krásných stříbrných a neokoukaných šperků, které nejen podpoří vnější krásu, ale díky svému tvaru a použitým minerálům podpoří i tu vnitřní harmonii. Nosit na sobě medailonky s posvátnou geometrií je opravdu výjimečný pocit, každý je jedinečný kousek a má taky trochu jiné poselství. Podívejte se například na https://www.killary.cz/privesky/merkaba/ nebo https://www.killary.cz/privesky/privesek-rozkvetly-lotus/. 

Vybrat si ale můžete i z posledních šátků https://www.killary.cz/satky/ nebo si sami nebo jako dárek nechat namíchat zklidňující Bachovy esence https://www.killary.cz/bachovy-esence/.

Věříme, že si mezi těmito výrobky najdete i něco pro Vás či Vaše blízké.

Děkujeme a užívejte si čas před Vánoční :)

 

 

Šperky na míru

Krásné léto, 

mám pro Vás krásné novinky. Nový balíček šperků už téměř zmizel ( i když bohužel bez nafocení, trochu rychleji, než jsem čekala :). Domlouvám se tedy a promýšlím várku nových šperků, těšit se můžete třeba na mandalové zobrazení čaker: yantry

Otevírá se tedy i jedinečná příležitost šperku na míru. Nabízím Vás možnost objednat jedinečný šperk/dekoraci do domu podle Vašich individuálních potřeb. Může na příklad pomoct vyřešit určitý aktuální problém, může to být talisman pro štěstí/ ochranný, originální a luxusní dárek pro Vaše blízké. Dále Vám nabízím možnost vybrat speciální šperk vyložený kameny korespondující s Vaším astrologickým znamením a Ascendentem pro Vaši maximální podporu a harmonizaci. 

Jakékoliv otázky nebo přání piště prosím na:

Těším se na Vaše zpětné vazby a doufám, že Vám šperky pomohou znovu najít klid a harmonii.

 

Vaše Zuzana Šnajdrová 

1 položek celkem