Spokojené zákaznice

"Přívěsek Merkaba mi moc pomohl naladit se sama na sebe, když jsem se sobě ztrácela a hledala únik z okolností, které se pořád opakovaly... a bála se rozhodnutí. Pohladil, uklidnil a obejmul. Narovnal mě a pomohl mi dostat se zpátky do středu sebe sama. Díky za něj, má velkou sílu ❤"

Nikol Hladíková

 

"Šperky z And od Zuzanky Šnajdrové jsou krásné. A nejen to. Mají další rozměr. Jsou to v podstatě překreslené mantry. Ano, jedná se o magické talismany. .. Jako asi každá žena i já se ráno zamýšlím nad tím, čím se ten den ozdobit. Věřím, že to má svůj význam. Vnímám například, že když si vezmu náušnice se symboly, chovám se ten den jinak. Dodávají mi jistotu. A možná tím mým vyzařováním se mění i to kolem. A možná nejen tím? ... Ty šperky umí podtrhnout to, co chci ten den přinést do svého života. Ať už to je úspěch, klid, harmonie, štěstí. Umí to. Mohu se nad tím i sama zamyslet a spolu-vytvořit to, po čem ten den toužím."

Martina Dobešová

 

"Šperky značky Killary budí pozornost Jde o unikátní šperky, které mohou svým majitelkám nabídnout potřebnou energii a ochranu. Stříbro v kombinaci s minerály tak vytváří unikátní šperk, který je nepřehlédnutelný. Ano, budí pozornost a právem! Jsem majitelkou krásného přívěsku, který mi pomáhá udržet optimismus. Díky kvalitnímu zpracování je stálobarevný a nehrozí ztráta žádného kamínku. Lze jej nosit jak k volnočasovému oblečení, tak i k elegantnímu stylu odívání. Nadšená jsem byla i z možnosti realizace šperku přímo mě na míru. Máte-li chuť podpořit své schopnosti, určitě šperky Killary doporučuji zakoupit."

Jarka Chudá

 

"Líbí se mi převelice mé čakrové náušnice. Když se mi na uších houpou, všichni mě v lichotkách koupou. Jsou pro mě krásným symbolem, duše, těla, mysli souborem. Více s nimi vnímám sebe samu, dnem propluji a večer napouštím vanu. Čakry jsou pro mě kouzelné propojení, jsem víc sama sebou, vzácné opojení. Precizní zpracování, kvalita bez kompromisu, toť náušnice peruánského rukopisu!"

Zuzka Leitlová

 

"Když jsem šperky poprvé zahlédla, byla jsem ohromena. Miluji barvy a ihned jsem se do té kolekce zamilovala. Okamžitě jsem byla rozhodnutá , které šperky si vyberu a ozdobím se. Čerpám novou energii, kterou jsem nyní díky tobě Zuzko objevila a stala se mojí vášní. Děkuji za nové zážitky."

Blanka Bělohradská

 

"Z Killary mám 2 krásné soupravy šperků. Vybírám si každý den podle nálady, oblečení a naladění. Jsou mou součástí a bez šperků nikdy neodejdu z domu. Jsou krásně a kvalitně zpracované. Mohu jen doporučit, jistě si každý vybere ten ,,svůj " šperk."

Renata Bochová

 

"Byl tam, mezi všemi těmi parádními prstýnky, náušnicemi, přívěsky. Přívěsek Andský kříž. Úplně magicky přitáhl mou pozornost.

Rozum ale začal chrlit argumenty, rozhodně nepotřebuješ další šperk, máš cetek dost, řekla sis, že budeš šetřit…..souhlasně jsem rozumu přikyvovala, ale oči  jsem od něj odtrhnout nemohla.

Vzala jsem jej do ruky a proud tepla projel z dlaně až k srdci. Rozum zmlkl. Vždyť on tu je pro mne. Není to „jen“ další přívěsek. Je symbolem mé vlastní cesty životem, kterou jsem si vybrala Pomocníkem, rádcem, ochráncem. Nádherný skvostný amulet."

Alena Naďová

Reference

...

Přívěsek Merkaba

"Přívěsek Merkaba mi moc pomohl naladit se sama na sebe, když jsem se sobě ztrácela a hledala únik z...

2 položek celkem
Zpět do obchodu