Přívěsek Merkaba

"Přívěsek Merkaba mi moc pomohl naladit se sama na sebe, když jsem se sobě ztrácela a hledala únik z okolností, které se pořád opakovaly.. a bála se rozhodnutí. Pohladil, uklidnil a obejmul. Narovnal mě a pomohl mi dostat se zpátky do středu sebe sama. Díky za něj, má velikou sílu ❤️."

Nikol Hladíková

 

"Šperky z And od Zuzanky Šnajdrová jsou krásné. A nejen to. Mají další rozměr. Jsou to v podstatě překreslené mantry. Ano, jedná se o magické talismany. ..Jako asi každá žena i já se ráno zamýšlím nad tím, čím se ten den ozdobit. Věřím, že to má svůj význam. Vnímám například, že když si vezmu náušnice se symboly, chovám se ten den jinak. Dávají mi jistotu. A možná tím mým vyzařováním se mění i to kolem. A možná nejen tím? ...Ty šperky umí podtrhnout to, co chci ten den přinést do svého života. Ať už je to úspěch, klid, harmonie, štěstí. Umí to. Mohu se nad tím i sama zamyslet a spolu - vytvořit to, po čem ten den toužím.

Martina Dobešová

 

"Šperky značky Killary budí pozornost. Jde o unikátní šperky, které mohou svým majitelkám nabídnout potřebnou energii a ochranu. Stříbro v kombinaci s minerály tak vytváří unikátní šperk, který je nepřehlédnutelný. Ano, budí pozornost a právem! Jsem majitelkou krásného přívěsku, který mi pomáhá udržet optimismus. Díky kvalitnímu zpracování je stálobarevný a nehrozí ztráta žádného kamínku. Lze jej nosit jak k volnočasovému oblečení, tak i k elegantnímu stylu odívání. Nadšená jsem byla i z možnosti realizace šperku na míru. Máte - li chuť podpořit své schopnosti, určitě šperky Killary doporučuji zakoupit.

Jarka Chudá

 

"Líbí se mi převelice mé čakrové náušnice. Když se mi uších houpou, všichni mě v lichotkách koupou. Jsou pro mě krásným symbolem, duše, těla, mysli souborem. Více s nimi vnímám sebe samu, dnem propluji a večer napouštím vanu. Čakry jsou pro mě kouzelné propojení, jsem víc sama sebou, vzácné opojení. Precizní zpracování, kvalita bez kompromisu, toť náušnice peruánského rukopisu!"

Zuzka Leitlová

 

Když jsem šperky poprvé zahlédla, byla jsem ohromena. Miluji barvy a ihned jsem se do té kolekce zamilovala. Okamžitě jsem byla rozhodnutá, které šperky si vyberu a ozdobím se. Čerpám novou energii, kterou jsem nyní díky tobě Zuzka objevila a stala se mojí vášní. Děkuji za nové zážitky."

Blanka Bělohradská

 

"Z Killary mám dvě krásné soupravy šperků. Vybírám si každý den podle nálady, oblečení a naladění. Jsou mou součástí a bez šperků nikdy neodejdu z domu. Jsou krásně a kvalitně zpracované. Mohu jen doporučit, jistě si každý vybere ten "svůj" šperk."

Renata Bochová

 

Zpět do obchodu